сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 38 ново

Еве зошто Аца Лукас е најсреќниот човек на светот

Популарниот Аца Лукас во интервјуто за познат медиум отворено поговори за својот приватен живот и за тоа каков е приватно, дома… Јас сум истиот, и на сцената и дома. Тоа сум јас. Со децата дома се опуштен, тоа се миговите кога најмногу сум опуштен“, изјави пејачот и додаде дека неговата најмлада ќерка Викторија, која ја доби од бракот со Соња Вуксановиќ, тргна во прво одделение.

Тоа е најубавата работа на животот, заедно ја работевме првата домашна задача, се чувствував многу убаво“, заклучи пејачот

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top