сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 38 ново

Наташа Беквалац се враќа на музичката сцена на холивудски начин (Видео)

По подолга музичка пауза, поради бременоста, раѓањето на втораќа ќерка Катја, а од април годинава и поради претрпеното семејно насилство од страна на сопругот Лука Лазукиќ, Наташа Беквалац се враќа на сцената и тоа со спектакуларен видеоспот за дуетот „Мала плава“, кој го сними со Цоби.

Дека станува збор за високобуџетен спот можете да видите од тизерот што денес го објави на социјалните мрежи, а кој можете да го погледнете во продолжение.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top