четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 44 ново

Попот го праша дали е ветен на друга жена, одговорот ги насмеа сите (ВИДЕО)

Нервозата на овој српски младоженец ги насмеа и попот и присутните, а за среќа, и невестата:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top