сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 5 ново

Се степаа полицаец со полицаец: Минувачите шокирани (видео)

Двајца полицајци се тепаат на сред улица, додека шокираните минувачи ги гледаат и се обидувазат да ги одвојат. Иако не е познато во кој дел од светот е направено видеото, се чини дека тие опасно се скарале, бидејќи настанува вистинска тепачка.

Минувачите успеаа да ги раздвојат, но само на кратко, бидејќи набргу повторно почнаа да се тепаат.

Како изгледаше тепачката, погледнете на снимката:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top