петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 20 ново

Северина го добила најубавото изненадување во Штип

Северина настапи на годинешната штипска Пастрмајлијада, а таму во хотелот ја пречекале бонбони со рози и вино. Таа изненадена од гестот ја сподели фотографијата на Инстаграм.

Добро вечер Штип, убаво е да се биде пак во Македонија.

Фала на хотелот Урбаниста за прекрасниот пречек, напиша пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top