среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Мама баш ме нервира, а еве и кога: Цеца објави снимка од минатото!(видео)

Децата на фолк дивата Цеца Ражњатовиќ, Анастасија и Вељко, од мали нозе со својата мајка се појавуваа пред малите екрани и привлекуваа големо медиумско внимание.

Нив не им сметало што премногу често се појавувале во медиумите и што нивната мајка е најпознатата пејачка во Србија, но од камерата никако не можеле да побегнат. Цеца во почетокот на двеилјадитите години со Анастасија и Вељко била гостин во една емисија, а во таа прилика се направи видео кое и денес изгледа многу симпатично.

Вељко зборуваше како реагира на медиумското внимание кое константно е околу нејзината мајка, а Цеца сега потсети со ова видео и им порача на своите деца:

-Ги сакам најмногу на цел свет – напиша пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Volim ih najviše na svetu 😘♥️ @raznatovicanastasija @veljkoraznatovic

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top