сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 5 ново

Кај Каролина штркови? (ФОТО + ВИДЕО)

Каролина Гочева е бремена или само така изгледа? Со оглед на тоа што пејачката секогаш негувала вита линија, без да качи грам, изгледа не се работи за оптичка илузија, туку за блажена состојба.

Фотографијата на која Каролина изгледа блажено е направена на снимање рекламна кампања за бренд на кој пејачката е заштино лице.

Во интервју дадено во февруари Каролина Гочева потврди дека најголема желба нејзина и на нејзиниот сопруг, уметникот Михаил Корубин, е да го прошират семејството

Каролина и Михаил во исчекување да станат родители!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top