среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 103 ново

И шо да ви лафум сеа: Се јави Заев од Гевгелија (ВИДЕО)

Не помина трибина, а да нема ново видео и нов гаф на Заев. Овојпат премиерот ги убедуваше гевгеличани да гласаат за Северна Македонија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top