среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Таксист удри велосипедист – снимка од возило зад таксито

Таксист во главниот град на Молдавија, Кишињев удри велосипедист и сето тоа го сними возилото позади таксистот! Видеото може да ве вознемири!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top