среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Александра Пријовиќ го прослави својот роденден во Париз (Фото)

Пејачката Александра Пријовиќ вчера го прослави својот 23-ти роденден, а нејзиниот сопруг Филип одлучи да ја израдува со романтично патување во Париз.

Тој објави фотографија од својата сакана на која во познадина се гледа Ајфеловата кула, а напиша и емотивна порака со која и го честиташе роденденот.

-Среќен роденден животу мој …Ти моето срце го заклучи одамна. Ти посакаувам многу повеќе отколку што може да опишам со зборови, и порача Филип на својата сакана.

View this post on Instagram

👣in 🇫🇷

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top