четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Јане ѝ го честита 70. роденден на мајка си со скок со падобран (ВИДЕО)

Јане Стефанов, портпарол на аероклуб „Скопје“, ѝ го честиташе 70-тиот роденден на мајка Марионка Стефанова-Маре си со скок со падобран. Таа беше придружувана од инструктор, а по скокот рече дека жали што не почнала порано зашто искуството било неверојатно.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top