среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

ДИК сними спот за референдумот (ВИДЕО)

„Твој став, твое право“ е слоганот со кој Државната изборна комисија ги повикува граѓаните да се информаираат за гласачките права за референумот на 30 септември.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top