среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Како шлепер жаба: Правникот Апасиев ја прегази дрската судијка Цаца-Николовска (ВИДЕО)

Судијката Маргарета Цаца-Николовска ја ставила професионалноста во фиока и излегла на ТВ-дебата со професорот по право од Штипскиот универзитет, член на Презедиумот на Левица, Димитар Апасиев.

Тој поткован, таа политички заблудена избегна да зборува за Законот за референдум затоа што според неа тој има одредени проблеми во врска ао уставот.

Жестоката дебата на Само вистина на Канал 5.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top