четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Мицкоски вечерва гостин во „Клик плус“ на ТВ21

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечера ќе гостува на телевизија 21.

-Следете го моето гостување денеска на емисијата ”Click Plus” на TV21 во 21:30 часот, напиша Мицкоски на Фесјбук.

Според најавата на телевизијата во емисијата покрај Мицкоски, ќе гостуваат и Лирим Дулови и Алберт Муслиу.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top