среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Пронајди ја грешката (ФОТО)

Ако паркираш во Центар, ПОЦ ти нуди неколку опции за плажање на паркинг услугата – паркинг карта купена од автомат или од операторот или плажање преку СМС порака. Во Капиштец тоа ќе ве чини 30 денари од час, а имате опции и за дневна и припејд дневна карта.

Навидум се е во ред. Уште само да беше пишан бројот на којшто можете да пратите порака!

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top