среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Ставот на советникот во Владата Брат Љубе за името на Република Македонија (ВИДЕО)

Ние, Обединети за Македонија, јасно порачуваме НЕМА ПРОМЕНА НА УСТАВНОТО ИМЕ НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА.

Брат Љубе вчера и денес.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top