среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Заев: Со мојата Зорица дома секој ден правам компромис (ВИДЕО)

Зоран Заев на граѓаните на Струга им објаснува што е тоа компромис, споредувајќи ги дружбите на вљубените во паркот со компромисот кој Македонија треба да го направи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top