среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Витанов до советникот на Заев: Ако успее референдумот ќе бидете „Еским“ (ВИДЕО)

Имам другар што на секој попис се пишува дека е Еским. Но, тој не е Еским, само се пишува. Е, така личите вие сега кога викате „пак ќе бидам Македонец“, му рече вечерва претседателот на комората на менаџери, Зоран Витанов на советникот на премиерот Зоран Заев, Ванчо Узунов.

Витанов денеска беше гостин на 24 Анализа, каде дебатираше со Узунов и Трифун Костовски.

Лекција од Витанов до професорот Узунов: Решавањето на проблемот со името е инфантилно и мутаво, достоинството нема цена (ВИДЕО)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top