сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 38 ново

Астро-листа: Со кого треба да завршите „до крајот на животот“

Според хороскопот, овие хоросопски знаци се предодредени да завршат заедно:

ОВЕН
1. Стрелец
2. Шкорпија
3. Водолија

БИК
1. Бик
2. Девица
3. Јарец

БЛИЗНАЦИ
1. Риби
2. Водолија

РАК
1. Риби

ЛАВ
1. Вага

ДЕВИЦА
1.Јарец

ВАГА
1. Вага

ШКОРПИЈА
1. Риби

СТРЕЛЕЦ
1. Овен

ЈАРЕЦ
1. Бик

ВОДОЛИЈА
1. Овен

РИБИ
1. Рак

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top