сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 44 ново

Опуштено се опива: Цеца покажа што прави во слободното време!

Балканската музичка легенда Светлана Цеца Ражнатовиќ овие денови е на заслужена пауза од настапите ширум светот.

Пејачката откако се врати минатата недела од Македонија каде имаше настап во Кавадарци реши да одмори во потесниот круг на семејството и пријателите.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија како пие коктел во друштво на нејзината сестра

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top