сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 43 ново

Гори Инстаграм: Пејачката покажа како изгледа во бременоста

Пејачката Гога Секулиќ веќе подолго време не крие од јавноста дека очекува да стане мајка.

Откако неколку пати пејачката досега позираше со трудничкото стомаче овој пат реши да ги изненади фановите објавувајќи фотографија од голото трудничко стомаче.

Позитивните коментари се нижеа од минута во минута, а пејачката изгледа повеќе од совршено секси, погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top