понеделник, 19 ноември 2018 | Вести денес: 79 ново

Илина со мама и тато си замина дома (Фото)

Пејачката Сара Костадиновска и нејзиниот сопруг водителот Димитар Атанасовски пред четири дена станаа родители. Се роди нивната ќерка Илина.

– Не е лажна тревога…… Најсреќна на свет сум! Не ми се верува какво е чувството – напиша Сара.

Денеска, Сара и Димитар својта мала принцеза ја однесоа во својот дом. Илина во прегратките на мама и тато од болницата си замина дома.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top