вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 12 ново

Тетовец си ја бара 17-годишната ќерка, во неделата и се губи трагот

Вчера околу 14 часот во Полициска станица Тетово, А.Ф. (54) од село Непроштено, пријавил дека во недеалта во непознат правец се оддалечила неговата 17 годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top