петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 20 ново

Синот на Северина е прваче: Таа на првиот училишен ден дојде со целиот ПР тим

Северина и Милан Поповиќ вчера се сретнаа за прв пат,а повод за тоа да не е судење. Всушност тие двајцата се појавија на првиот училишен ден на нивниот син Александра.

Пејачката за разлика од останатите родители со себе го понесе целиот ПР тим во дворот на училиштето во кое ќе учи малиот Александар. И додека таткото на Александар разговараше со учителката за обврските на Александар, таа цело време беше во прегратка на својот сопруг Игор Којиќ.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top