среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 108 ново

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ќе гостува во вестите на ТВ Алфа

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил го најави гостувањето во вестите на телевизијата Алфа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top