вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 8 ново

Синот на Лила ја изнасмеа Македонија – додека сите и го коментираа секси стајлингот тој го напиша ова

Додека сите и редеа пофални комплименти на Лила за изгледот во црниот проѕирен фустан со чипка, нејзиниот син ја насмеа Македонија.

Тој се фотографираше со неа и напиша: – Со Лила од Се или нешто.

Лила ја сподели урнебесната фотка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top