сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Тања Савиќ ја покажа сестрата, обожавателите изненадени од сличноста (фото)

Српската пејачка Тања Савиќ по бројните скандали поврзани со неа, не сака многу да зборува за приватниот живот. Пејачката е многу блиска со својата сестра Билјана, а од најновите фотографии кои ги сподели Тања може да се забележи дека двете сестри многу си личат.

– Мојата Бики, напиша Савиќ под една фотографија објавена со нејзината сестра.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top