понеделник, 19 ноември 2018 | Вести денес: 71 ново

Завзеде поза и покажа колку е еластична: Мажите попаѓаа во несвест по Нивес Целзиус!

НивесЦелзиус често објавува на Инстаграм провокативни фотографии, а со новата и тоа како привлече внимание. Имено секси Хрватката покажа колку е еластична покажувајќи како прави шпага.

-Моите утра-напиша Нивес.

Мажите ја затрупаа со коментари и беа одушевени од оваа нејзина фотографија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top