петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

„Бесплатни“ чоколади во скопските маркети – гладна година (фото)

фото: Фејсбук

На социјалните мрежи се појави фотографија од скопски маркет на која се гледа дека некој се послужил со „бесплатни чоколади“. Здравата храна излгеда станува предизвик, па гладен посетител на маркетот решил да ја дегустира храната директно во маркет… Се послужил со десерт од рафтот за здрава храна, а обвивката ја оставил на самата полица…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top