петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Луј Витон костум за капење и одмор во луксуз: Рамуш Харадинај и неговата сопруга на плажа во досега невидено издание (видео)

Премиерот на Косово, Рамуш Хардинај го поминува одморот со сопругата Анита во ексклузивно одмаралиште на приморскиот град Влори, а Ора њус успеале да обезбедат неколку фотографии и видео секвенци на кои Харадинај се појавува на брегот со Анита.

На видеото се гледа како косовскиот премиер ја бакнува сопругата и ја фрла во море, а потоа и самиот скока во вода.

Интересно е тоа дека Анита Харадинај на себе има костум за капење Луј Витон кој вреди цело богатство.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top