сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 43 ново

Апасиев: Сите швалерки си ги запослија

Професорот Димитар Апасиев вчера на Фејсбук објави статус експлицитен колку и последното вработување во МЕПСО.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top