среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 5 ново

Се разведува Елена Велевска?

По десет години брак, фолк-пејачката Елена Велевска се разведува од сопругот Маријан, тврдат нивни блиски за
„Репортер“. Изминативе неколку дена во Охрид, каде што живее Велевска, на големо се зборува дека двојката веќе не е заедно. А, неодамна и во емисија на Канал 5, фолк -пејачката рече дека била на летување во Грција сама со своите три деца кои ги има од бракот со Маријан.

По оваа нејзина изјава, уште повеќе почна да се зборува за разводот на Велевска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top