петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Си продава лубеници по гаќи на улица!

Кога си трговец поединец, нема дрес код, но дали господинов претера?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top