петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Цеца ги смири Мелита и Виктор, страсни бакнежи на сите страни (Фото)

Македонската поранешна водителка повторно е во љубовен занес, но овој пат со старата љубов. Таа на социјалните мрежи објави интимни фотографии со нејзиниот Виктор, со кој одреден период беше разделена.

Виктор ѝ раскинал на Мелита, сакала скапи поклони

Парот бил на концерт на Цеца, а песната „Кукавица“ ја зачиниле со страсни бакнежи. Е па Мелита нека е среќно по втор пат…

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top