четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 104 ново

Се омажи водителката на „Бекстејџ“ (ФОТО)

Водителката на некогашниот естраден тв-магазин „Бекстејџ“ викендов го кажа судбоносното „да“. Манекенката Мартина Михајловска се омажи за младиот охридски бизнисмен Виктор Илоски.

Првата фотографија од свадбата ја сподели стилистот Александар Дамјановски Дадар.

#congratulations @martinamihajlovska 🍾🥂 🍾🎊🥂❤️❤️

A post shared by Dadar ※ § (@dadar_alex) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top