среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 3 ново

Maкедонската мисица топлес во Монако (ФОТО)

Поранешната Мис на Македонија, Емилија Розман, деновиве ужива во Монте Карло. Таа на социјалните мрежи објави како ужива на плажите. Манекенката, која неодамна победи на изборот за Мис интернационал туризам во Бугарија, своите обожаватели ги почести и со една топлес фотографија на која го покажа извајаното тело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top