понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Марица шлапнала во Аеродромското Езеро (ФОТО)

Фотографија од полициско комбе заглавено во дупките по улиците низ Аеродром, објави Фејсбук групата Аеродром во моето срце.

Овојпат не се жалеме од полицијата, туку ја жалиме. Златко Марин нема потреба да го спомнуваме. И така не му е грижа за општината.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top