понеделник, 20 август 2018 | Вести денес: 0 ново

Анкета на „Република“: Што гледате на оваа фотографија?

Фотоалбумот „Полициски башибозлук“ го збогатуваме со фотографија „две-три или повеќе во едно“. За разлика од другите фотографии, на кои имаме чиста ситуација, оваа може да се толкува.

Учествувајте во нашата анкета за заедно да ја решиме мистеријата на каква полиција сме ѝ ја довериле безбедноста.

Што гледате на оваа фотографија?

  • Во слубжено возило на МВР седи полугола жена, која не е службено лице (31%, 103 Гласови)
  • Си прави муабет, пет пари не дава (24%, 81 Гласови)
  • Во слубжено возило на МВР седи полугола жена, која е службено лице на должност (24%, 78 Гласови)
  • Полициско возило е непрописно паркирано на зелена површина (11%, 35 Гласови)
  • Во слубжено возило на МВР седи полугола жена, која е службено лице, но не е на должност (10%, 34 Гласови)

Вкупно гласале: 331

Loading ... Loading ...

 

Полицајци запоседнале спортска обложувачница (ФОТО)

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top