вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 35 ново

Џенифер Лопез и Алекс Родригез предизвикаа „лудило“ на Капри (Видео)

Eдна од најпознатите двојки на светот, Џенифер Лопез и Алекс Родригез во моментов уживаат на Капри, па деновиве имавме можност да погледнеме и неколку фотографии и видео од нивниот одмор.

Заљубени, во друштво на нивните телохранители, тие уживаа низ улиците на Капри, посетувајќи локални продавници, пазари и ресторани.
Инаку, за време на нивниот одмор, тие уживаат на приватна јахта со која патуваат и ги посетуваат локалните места.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top