вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 38 ново

Заев и Димитров полуголи не поздравија од Охрид

Премиерот Зоран Заев и министерот за надворешни работи Никола Димитров споделија на социјалните мрежи фотографија од плажа во Охрид.
Димитров на својот профил на „Фејсбук“ на споделената фотографија напиша „Work hard, play hard“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top