недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 74 ново

Леонардо Ди Каприо и неговата 22 години помлада девојка на нуркање! (Фото)

Иако разликата помеѓу двајцата е цели 22 години, се чини дека тоа ни ниту на Лео, а уште помалку на Камила, претставува проблем или пречка за тие заедно да уживаат во убавините на медитеранска Италија!

Имено, Леонардо Ди Каприо и својата 21 годишна девојка Камила, моментално се наоѓаат во Нерано, Италија каде уживаат и се разладуваат во водите на Медитеранот.

Папараците ги уловија заљубените гулабчиња, додека тие нуркаа во една од пештерите близу Нерано.

Несомнено е дека Леонардо ди Каприо отсекогаш бирал да биде покрај најубавите жени од светот на модата и филмот, па така и овој пат тој направи еден смел избор со преубавата Французинка Камила.

Во продолжение, погледнете како сето тоа изгледаше. Лео е навистина среќен човек.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top