недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 74 ново

Најдобриот задник од македонската естрада, пејачката ги почести обожавателите со фотки од плажа

Сузана Гавазова ги почести своите следбеници со повеќе фотографии од својот одмор на кои таа ги открива своите облини.

Гавазова ги објави фотографиите од нејзиниот одмор на плажа, а коментарите за нејзиниот изглед се само позитивни. Мора да признаеме дека бикинито на плажа и стои навистина одлично, а веруваме дека пејачката и одлично се забавува за време на својот одмор.

Повеќето ќе се согласат дека таа е една од најзгодните пејачки на македонската естрада. Погледнете ги фотографиите кои таа ги објави на својот инстаграм профил.

#photography

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

#mohito #drink #fun #enjoy

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top