понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

„Летнаа гулабите од глад“: Вака провоцира Нивес кога е гладна (фото)

Со деколте длабоко до нејзиниот папок и жешките гради истопорени „на изволте“, Нивес Целзиус знае како да провоцира и кога оди на вечера во некој градски ресторан.

Персоналот и присутните гости гарант биле на голема мака да останат фокусирани на својата работа и порачки, без да зјапаат во „разузданите“ гради од жешката убавица.

Gladna 😋 #dinnertime #njaminjami #soleto #glyfada

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top