вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 36 ново

Јанкулоска објави фотографија со синот Петар

Eкс министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска ужива во улогата на мајка.

На социјалните мрежи, Јанкулоска објави фотографија на која е облечена во дресот на Ливерпул пред породување и фотографија од денес во пресрет на вечерашниот натпревар, повторно во дрес, но со малиот Петар во раце.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top