среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Ако те изнервира соседот, блокирај го со контејнери (фото)

Фотографија на автомобил блокиран со четири контејнери стана хит на „Твитер“.

– Претпоставувам дека треба прилично да си наку*чен за да фатиш да буткаш контејнери во 9 наутро само за да затвориш нечиј автомобил – пишува во коментарот покрај фотографијата.

Фотографијата е направена во Скопје.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top