вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 99 ново

Во подметнат пожар изгоре џипот на стилистот Арменд Рамадани

Утрово беше запален џипот на познатиот фризер и стилист Арменд Рамадани и тоа пред неговиот дом во „Скопје – Север“ . Се работи за џип од марката „Опел Антара“ и причинето е голема материјална штета, овјави 1тв.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top