среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Цеца забрзано се менува

Кога веќе не прави музика, барем да ги израдува фановите со некоја промена. Цеца го избра вториот план. Наместо хитови, очигледно ѝ остава простор на музичката сцена на Анастасија, Цеца се зафати со косата. Откако се потстрижа, имиџот го осветли со прамени.

💋

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top