понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Спремни за ЕУ (вознемирувачки фотографии)

Вака изгледа амбулантата во Ѓорче Петров. Во слична, ако не и полоша состојба, се и уште голем дел од здравствените капацитети низ земјата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top