среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 3 ново

Си го отстранил пенисот зошто му го уништувал изгледот (ФОТО)

90% од телото на триесет и двегодишниот Адам од Калининград, Русија, е прекриено со црно мастило. Тој започнал да го тетовира своето тело откако му бил дијагностициран рак пред 12 години.

Адам, кој всушност е албино, рекол дека почнал со тетовирање бидејќи неговата боја на кожа го депримирала. Тетовирани му се дури и очите.

Сега, тој оди чекор подалеку. Адам реши да ги отстрани и своите гениталии, затоа што, како што тврди, неговиот пенис му го уништува изгледот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top