понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Неповторлива понуда на клиника: Отворен аутлет на бифето на Хирургија, продажба на рати (фото)

Трненерки, дресови, патики, маици, фармерки… богатата понуда на роба во бифето на хирургија е само уште еден доказ на кое ниво е македонското здравство.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top